Vedoucí oddělení třískového obrábění

Rychle se rozvíjející česká společnost JOPP Automotive s. r. o., která v roce 2018 slaví 15 let na trhu vyrábí na ploše více než 11.000 m2 výrobních hal precizní soustružené díly, dílce z plastu a manuální řazení pro automobilový průmysl. Štíhlou organizací stejně jako efektivními a stabilními výrobními procesy získal závod v posledních letech vynikající pověst u svých zákazníků.

JOPP Velké Meziříčí a Třebíč je součástí německé holdingové společnosti JOPP Group. Počátky firmy sahají až do roku 2003, kdy byla založena pobočka ve Velkém Meziříčí.
V roce 2017 byla zahájena výroba v nové pobočce v Třebíči.

Pokud usilujete o trvalou motivaci, spokojenost a radost z vykonané práce a chcete pracovat u etablované firmy pro zákazníky jako Porsche, Audi, BMW a mnoho dalších, jste v JOPP zcela správně!

Zkuste změnu k lepšímu, přijďte doplnit náš tým a získejte nové zkušenosti.

Webové stránky společnosti: www.jopp.com
Facebook: JOPP Automotive Česká republika

Pro naše pracoviště ve Velkém Meziříčí – Česká republika (mezi Jihlavou a Brnem) hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

VEDOUCÍ výrobního úseku TŘÍSKOVÉ OBRÁBĚNÍ

Náplň práce:

  • řídí tým lidí (cca 40 osob) podílejících se přímo na výrobě oddělení třískového obrábění
  • organizuje práci oddělení třískového obrábění
  • motivuje a podněcuje odborný rozvoj podřízených zaměstnanců
  • určuje  požadavky na trénink/přeškolení zaměstnanců v dané skupině
  • zodpovídá za zatrénovanost a multifunkčnost týmu
  • zodpovídá za dodržování intermích předpisů zaměstnanatele na svěřeném úseku
  • zodpovídá  za bezpečnost práce zaměstnanců ve skupině včetně dodržování zákonných a hygienických přestávek v práci.
  • zodpovídá za efektivní využití finančních prostředků věnovaných rozvoji firmy
  • zodpovídá za plnění výrobního plánu
  • zodpovídá za řešení technických problémů spojených s výrobním procesem třískového obrábění
  • zodpovídá za dodržování interních směrnic a zásad BOZP, PO a SER (Etický kodex, Pracovní řád, procedury apod.).
  • provádí pravidelný reporting a při zjištění nedostatků eskalace na nadřízeného
  • dohlíží na dodržování standardů kvality výroby a na bezpečnost práce
  • po obdržení zakázky od obchodního oddělení úzce spolupracuje s oddělením nákupu na nákupu potřebného materiálu a po dokončení výroby s oddělením logistiky na včasné a správné dodávce zboží zákazníkovi
  • průběžně monitoruje využití výrobních postupů a kapacity strojních zařízení tak, aby výroba dostála požadavkům trhu a cena výrobku byla konkurenceschopná

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost alespoň jednoho světového jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost výrobních technologií třískového obrábění
  • znalost principů 5S, Lean production, Kaizen
  • praxi ve vedení početnějšího týmu výroby v automobilovém průmyslu
  • osobnostní předpoklady: asertivita, komplexní a tvůrčí přístup k řešení problémů, schopnost rozlišovat podstatné a vedlejší, schopnost rychlé adaptace na změnu, cílevědomost, rozhodnost, odolnost vůči zátěži, velmi dobré komunikační schopnosti, nadšení pro věc, technické a analytické myšlení, spolehlivost
  • znalost práce na PC, včetně výrobních SW

Nabízíme:

- zaměstnání ve stabilní společnosti

- základní mzda 35.000 Kč

- firemní benefity (příspěvek na dopravu, PP a ŽP, stravenky, závodní stravování, cafeterie a další)

Nástup: dohodou

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz@jopp.com.

Firma: JOPP Automotive s.r.o.

Kontakt: Petra Koudelová
Průmyslová 2047
59401 Velké Meziříčí

Telefon: 563 031 231

Místo práce: Velké Meziříčí

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé