Seřizovač dlouhotočného vícevřeteného soustruhu

Rychle se rozvíjející česká společnost JOPP Automotive s. r. o., která v roce 2018 slaví 15 let na trhu vyrábí na ploše více než 11.000 m2 výrobních hal precizní soustružené díly, dílce z plastu a manuální řazení pro automobilový průmysl. Štíhlou organizací stejně jako efektivními a stabilními výrobními procesy získal závod v posledních letech vynikající pověst u svých zákazníků.

JOPP Velké Meziříčí a Třebíč je součástí německé holdingové společnosti JOPP Group. Počátky firmy sahají až do roku 2003, kdy byla založena pobočka ve Velkém Meziříčí.
V roce 2017 byla zahájena výroba v nové pobočce v Třebíči.

Pokud usilujete o trvalou motivaci, spokojenost a radost z vykonané práce a chcete pracovat u etablované firmy pro zákazníky jako Porsche, Audi, BMW a mnoho dalších, jste v JOPP zcela správně!

Zkuste změnu k lepšímu, přijďte doplnit náš tým a získejte nové zkušenosti.

Webové stránky společnosti: www.jopp.com
Facebook: JOPP Automotive Česká republika

Pro naše pracoviště v Třebíči – Česká republika hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

SEŘIZOVAČ DLOUHOTOČNÉHO vícevřeteného SOUSTRUHU

Náplň práce:

  • zaštítění přesunu technologie dlouhotočných vícevřetených automatů do ČR
  • seřizování a obsluha dlouhotočných vícevřetenných  automatů po zaučení na daný typ
  • provádění výměny nástrojů, materiálu, přehození programu a následně bude seřizovat a upravovat rozměry dílů, tak, aby byly ve specifikaci dle výkresu
  • absolvování školení v Německu (3 – 6 měsíců)
  • vedení týmu spolupracovníků
  • zaučování spolupracovníků
  • optimalizace výrobních procesů

Požadujeme:

- SOU/SŠ vzdělání technického zaměření

- znalost AJ nebo NJ výhodou

- ochotu pracovat ve 3-směnném nebo nepřetržitém provozu

- zkušenosti s obsluhou a nastavováním dlouhotočných automatů Schuette, Index, Tajmac apod.

- zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost

- praxe v oboru podmínkou

- technické myšlení a chuť řešit „problémy“ na stroji – hledat řešení.

Nabízíme:

- zaměstnání ve stabilní společnosti

- mzda dohodou dle znalostí

- firemní benefity (příspěvek na dopravu, PP a ŽP, firemní oblečení, stravenky, závodní stravování, cafeterie, termohrnek a další)

Nástup: IHNED

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz@jopp.com.

Firma: JOPP Automotive s.r.o.

Kontakt: Petra Koudelová
Průmyslová 2047
59401 Velké Meziříčí

Telefon: 563 031 231

Místo práce: Třebíč

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé