Pracovník QS - mezioperační kontrola

JOPP Automotive s. r. o. je součástí holdingové německé společnosti JOPP Group. V České republice byla založená první pobočka v roce 2003 ve Velkém Meziříčí, v roce 2017 pak následovala další pobočka v Třebíči. Jsme součást automobilového průmyslu. Přednostními zákazníky JOPP jsou Porsche, Audi, BMW a mnoho dalších.
Udělej první krok a přijď doplnit náš tým. Prozkoumáš moderní výrobní technologie 21. století a získáš nové zkušenosti.

Navštiv www.jopp.com a nebo Facebook: JOPP Automotive Česká republika.

Pro naše pracoviště v Třebíči – Česká republika (mezi Jihlavou a Znojmem) hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

PRACOVNÍK QS – mezioperační kontrola

Náplň práce:

- provádění mezioperační kontroly

- měření dílů ve výrobě

- uvolňování produkce

- podpora při měření dílů v rámci vzorkování

- podpora při zpracování pozastavených dílů

- měření dílů na ručních měřidlech, mezioperační kontrola a na 3D

- provádění měření pro rekvalifikaci dílů

Požadujeme:

- vzdělání střední odborné s maturitou, v technickém směru výhodou

- zodpovědný přístup k práci

- NJ/AJ výhodou

- spolehlivost, komunikativnost

- praxe ve strojírenství či automobilovém průmyslu výhodou

- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, popř. ve 3- směnném provozu

Nabízíme:

- zaměstnání ve stabilní společnosti

- dlouhodobou práci na pracovní smlouvu

- mzda dohodou dle znalostí a zkušeností

- firemní benefity (příspěvky na dojíždění, závodní stravování, stravenky, příspěvky na ŽP a PP, cafeterie, ...)

Pracovní pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY.

Nástup: ihned, popř. dohodou

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na : hr-cz@jopp.com.

Kromě toho lze žádosti zasílat personálnímu oddělení na následující adresu:

JOPP Automotive  s. r. o.

Personální oddělení

Průmyslová 2047

594 01   Velké Meziříčí

Firma: JOPP Automotive s.r.o.

Kontakt: Petra Koudelová
59401 Velké Meziříčí

Telefon: 563 031 231

Místo práce: Třebíč

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé